Kabin

Kabin modern mimarinin yeni nesil yapıları

Her alanda devam eden gelişim yapı sektöründe de gerçekleşiyor. Modern mimaride uzun inşa süreçlerine ihtiyaç duyan hantal yapıların yerini pratik yapı modelleri alıyor. Hazır yapı sektöründe tasarlanıp üretilen kabin bu değişim sürecinde aktif olarak yer alıyor. Modüler kabin kullanıma hazır üretim konseptiyle bekçi kulübesinden büfeye, ofis binalarından seyyar tuvalet yapılarına çok sayıda alanda tercih ediliyor.

Kent mimarisine uyumlu özellikte yenilikçi tasarımlara sahip kabin modelleri kullanım yerinde inşa süreçlerine ihtiyaç duymaması yönüyle de oldukça cazip. Bunun yanı sıra yapı modelinin sunduğu ürün zenginliği ve farklı metraj büyüklükleri kullanım yeri alternatiflerini de çeşitlendiriyor. 3 m2 ile 36 m2 aralığındaki kabin yapılar fabrika tam üretimli olarak istenilen yere sevk edilebiliyor. 36 üzeri 100 m2’yi bulan modüler kabin modelleri ise modern tesislerde demonte olarak hazırlanarak araçla naklediliyor. Mobo kabin yerinde Karmod uzmanlarınca farklı hiçbir yapı malzemesine ihtiyaç duyulmadan kullanıma hazır kurulumla teslim ediliyor.

Bekçi kabini güvenliğinizi artırın

Yeni nesil hazır yapı modeliyle güvenlik kulübesi kullanımlarına özel üretilen bekçi kabini yapıların yaygın tercih edildiği kullanım alanları arasında bulunuyor. Bekçi kulübesi Karmod tasarım uzmanlığıyla projelendirilip uzun ömürlü kullanım kalite standartlarında modern tesislerde üretiliyor. Mimarisi, estetiği ve konforuyla klasik yapılara göre öne çıkan üstünlüklere sahip bekçi kabini sevk edildiği anda hemen hizmete alınabiliyor. Üç yönünde yer alan ergonomik konforlu seyir pencereleriyle güvenlik gözetlemeleri en iyi şekilde yapılıyor. Açık alan kullanımlarında kapıda yer alan pencere de güvenlik kulübesinde her yönden seyir gerçekleştirmeye katkı sağlıyor. Karmod kabin maksimum genişlikte ferah iç mekan sunumuyla güvenlik personeline ev konforu sunarak görevini kolaylaştırıyor.

Karmod bekçi kabini modelleri arasında güvenlikli wc modeli de yer almaktadır. Yapı planına uzmanlıkla eklenen tuvalet kabini güvenlik noktalarına büyük kolaylık getiriyor. Mobil wc ile kamu ve özel sektördeki farklı koruma alanlarıyla fabrika ve sanayi bölgelerinde görev alan güvenlik personelinin ihtiyacı karşılanmış oluyor. Tuvaletli güvenlik kulübesi kabin planlarında genelde tuvalet kabini dışarıdan farklı kapıdan giriş verilerek yerleşim yapılıyor. Bu uygulamayla mobil tuvalet temizliği kolaylaştırılırken güvenlik kabini alanı konfor korunmuş oluyor.

Karmod kabin tüm modellerinde ısı yalıtım üstünlük performansı ve tam sızdırmazlık özelliğiyle öne çıkıyor. Karmod kabin özel yalıtımlı duvar ve çatı panelleriyle yaz veya kış kullanımı fark etmeksizin sağladığı enerji tasarrufuyla kazandırıyor. Kış döneminde klima veya elektrikli ısıtıcı iklimlendirme cihazlarıyla kabin içerisi en az enerji kullanımında bile sıcacık oluyor. Aynı şekilde yazın yoğun sıcak günlerinde klima en düşük ayarda çalıştırılarak kabin içerisi kolayca serinletilebiliyor. Sıcak veya soğuğu yalıtım üstünlüğüyle uzun süre muhafaza ediyor. Bu nedenle Karmod bekçi kabini güvenlik personelince özellikle tercih ediliyor. Karmod güvenlik kulübesi yalıtımıyla kullandıkça büyük tasarruf sağlıyor enerji giderlerini azaltarak bütçe giderlerinden kazandırıyor.

Kabin bilinçli yatırımcının tercihi

Her yatırımcı ister ki iş yerini hemen açsın ve anında kazanmaya başlasın. Bu arzu yatırımcılığın doğasında bulunan son derece normal bir beklentidir. Karmod büfe kabin modelleri yatırımcıların bu hayallerini gerçekleştirmek için tasarlandı. Ticari kabin modelleriyle aldığınız gün iş yerinizi hizmete alın hemen kazanmaya başlayın. Üstelik modüler kabin avantajıyla işyerinizi dilediğiniz yerde açabilirsiniz. Karmod büfe kabin dilediğiniz yere kullanıma hazır şekilde sevk ediliyor. Satacağınız ürünleri hazır ederek kabinin geldiği gün işyerinizi devreye alarak hemen satışa başlayabilirsiniz.

Büfe Kabin esnafa da franchising firmalarına da kolaylık sağlıyor

Ekmek satışından kafeteryaya, terziden manava her alanda kullanılabilen büfe kabin esnafın dükkan derdine çözüm getiriyor. Zincir satış noktalarıyla markalı hizmet sunan franchising firmalarının yaygınlaşarak büyümesine büyük kolaylık sağlıyor. Karmod büfe kabinle esnaf restoranını hemen açarak kendine özgü lezzetleri müşterileriyle buluşturuyor. Terzi yılların ustalığını göz nuru ve el emeğiyle şık kıyafetlere yansıtıyor. Marka hizmet sunumlarını yaygınlaştırmak isteyen franchising firmaları modüler kabinleri kullanarak satış noktalarını hızla büyütüyor.

Hazır tuvalet kabini nerede isterseniz orada

Hazır tuvalet kabinleri ihtiyacın olduğu her yerde pratik çözüm getiriyor. Uzun ömürlü kullanımda yapı modeliyle Karmod kalite güvencesiyle üretilen seyyar tuvalet çok sayıda avantaja sahip. Mobil wc, Karmod uzmanlığıyla projelendirilen atık ve temiz su tesisatlarına sahip. Tuvalet ve duş üniteleri her modelde kullanıma hazır olarak üretilerek sevk ediliyor. Tuvalet ünitesinde müşteri tercihine göre yer taşı veya alaturka üniteli uygulama yapılmaktadır. Duş kabini de seyyar wc ünite içi uygulamaları arasında yer almaktadır. Tuvalet kabini ihtiyaç alanına göre tekli veya çoklu ünitede modellerde üretilerek kullanımınıza hazır teslim edilmektedir.